راهنمای جامع اسباب کشی اردبیل


writer-avatar      writer-icon      نویسنده : آرال بار      calender-icon      تاریخ : مارس 14, 2019

راهنمای جامع اسباب کشی اردبیل صرفا مختص به همشریان اردبیلی نمی باشد و سایر هموطنان نیز می توانند از این مقاله استفاده نمایند. بعد از مدت ها صرف زمان و وقت و کار و تلاش ، به همراه مدیریت ذخایر مالی تصمیم به خرید خانه گرفته اید و یا اینکه مستاجر می باشید و اکنون زمان اسباب کشی رسیده است. اسباب کشی جزو کارهایی است که نیازمند دقت بسیاری میباشد. سهل انگاری در مواری کوچک ممکن است باعث ایجاد مشکلات فراوانی شود.

برای جلوگیری از این مشکلات به بخشی از مطالب اشاره شده است:

 

خدمات اسباب کشی

.

کارهایی که قبل از روز اسباب کشی باید انجام داد:

1- از اسباب کشی منزل نترسید!

در بسیاری از اوقات اسباب کشی کاری اضطراب زا و سخت می باشد. اگر کار خود را به افراد حرفه ای نسپارید، احتمال گم شدن وسایل، شکستن و یا ضررهای احتمالی دیگر وجود دارد. اما نترسید! در بین باربری های موجود، آرال بار با کادری مجرب و نیروهای متخصص و آموزش دیده اسباب کشی شما را براحتی انجام می دهد. شما با خیال راحت به منزل جدید خود فکر کنید.

2-انتخاب یک پرده مناسب:

یکی از کارهایی که برای بانوان بسیار لذت بخش است، انتخاب یک پرده مناسب برای منزل می باشد. بیاد داشته باشید که این کار را قبل از اسباب کشی اگر انجام دهید، هم فضای کافی برای کار نصاب موجود خواهد بود و هم وسایل خانه کثیف نخواهد شد. لذا اندازه گیری پرده ها و اقدام به انتخاب رنگ و طرح و همچنین دوخت آنها قبل از اسباب کشی میتواند کمک بزرگی در صرفه جویی وقت و تمیزی منزل نماید.

3- چک کردن زیبایی و معماری :

منزل جدید را چک کنید. ممکن است بعضی از قسمتها نیازمند تعمیر باشد. ممکن است افراد خانواده از رنگ یا طرح کاغذ دیواری منزل خوششان نیاید و لازم باشد که خانه کلا رنگ آمیزی شود و یا کاغذ دیواری منزل عوض شود. این گزینه هم اگر قبل از اسباب کشی انجام شود، کمک بسیاری در صرفه جویی وقت و هزینه و تمیزی منزل می نماید.

4-بررسی فنی تاسیسات:

منزل را از لحاظ برقی، تاسیسات حرارتی، کولر و … کاملا چک نمایید. و در صورت نیاز به سرویس و با تعمیر در هر قسمت از تاسیسات منزل قبل از اسباب کشی آن را انجام دهید. چک کردن سیم کشی ها و کلید ها و پریز ها یکی دیگر کارهای قبل از اسباب کشی می باشد. برای انجام دادن این امر مهم، میتوانید از متخصص برق کمک بگیرید. ممکن است بخاطر گذر زمان و کهنه شدن پریزها و کلید ها بعد از مدتی خراب شده و موجب دردسر و سلب آسایش شود. همچنین در بعضی مواقع عوض کردن فیوز های کهنه نیز مسمر ثمر واقع شده و باعث جلوگیری از هزینه های اضافی می گردد. مشخص کردن جای لباسشویی و یخچال و اختصاص دادن سیم ها و پریزهای قوی نیز یکی دیگر از اقدامات لازم است. چرا که این گونه از وسایل خانگی، برق مصرفی بالایی دارند، لذا اگر سیم و پریز این گونه از وسایل ضعیف باشد، ممکن است حوادثی همچون آتش گرفتن سیم ها و یا ذوب شدن پریز و سیم ها اتفاق بیفتد.

5-تعیین چیدمان منزل:

جای تابلو ها و آیینه ها و ساعت و هر چیز دیگری که به دیوار وصل خواهد شد را قبل از روز اسباب کشی بصورت تقریبی مشخص نمایید.

6-دریل کاری :

دریل کاری های خانه را قبل از اسباب کشی انجام دهید. اگر لازم است که چیزی به دیوار بوسیله پیچ و رول بچسبانید، حتما از قبل جای آن را طراحی کرده و دریل کاری آن را انجام دهید. بعضا برای انتقال سیم آنتن و دوربین مداربسته لازم است که دیوار کلا سوراخ گردد. پیش بینی و لحاظ این گونه از موارد نیز باعث تمیزکاری و سهل شدن دریل کاری می گردد.

 

house moving truck

7-بسته بندی لوازم منزل و اسباب و اثاثیه:

برای بسته بندی اثاثیه و لوزام منزل حتما از قبل مقاله تکنیک های بسته بندی لوازم منزل را مطالعه و ملزومات مورد نیاز را تهیه کنید و یا با تیم بسته بندی آرال بار اردبیل تماس بگیرید تا در اسرع وقت فرآیند بسته بندی منزل شما انجام بشود.

همچنین بسته بندی اثاثیه منزل کاری تخصصی و وقت گیر است. برای اینکه براحتی و با آرامش خیال به خانه جدید اساب کشی کنید. کافیست کار اسباب کشی خود در اردبیل را به آرال بار بسپارید. کارکنان آرال بار کاملا حرفه ای و آموزش دیده می باشند. سالها تجربه کاری نیز پشتوانه خدمات مناسب آنها می باشد.

با شرکت آرال بار تماس بگیرید تا در اسرع وقت ابتدا برای بازبینی مکان مورد نظر (هم خانه قدیمی و هم خانه ی جدید) با شما هماهنگ شده و بازبینی کنند. سپس بعد از اتمام توافق بین الطرفین در زمان مشخص کارگران و ماشین های حمل بار آمده و اسباب شما را بسته بندی می کنند. اسباب کشی اردبیل را  از مبدا تا مقصد به نیروهای متخصص آرال بار بسپارید.

کارهایی که در روز اسباب کشی باید انجام داد:

اطمینان و اعتماد به تیم آرال بار اردبیل ، همین کافی است.

 

کارهای بسته بندی و اسباب کشی منزل خود را به آرال بار بسپارید.

 

09148196630                                  04533627660

09147447145                                  04533611483

09920263372                                    04533627324

برادران بشیری

 
شماره تماس


09148196630 -- 04533627660

09147447145 -- 04533611483

09920263372 -- 04533627324

نشانی


اردبیل ؛ خیابان جامی
خدمات اسباب کشی، باربری، حمل اثاثیه، گاو صندوق، یخچال ساید، پیانو، بسته بندی منزل در اردبیل با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت . شبانه روزی، همین الان زنگ بزن

مطالب پیشنهادی