چک لیست اسباب کشی


writer-avatar      writer-icon      نویسنده : آرال بار      calender-icon      تاریخ : مارس 14, 2019

چک لیست اسباب کشی

همه ما حداقل یک بار اسباب کشی خانه و یا محل کار را تجربه کرده ایمجدا از اینکه درآمدمان چقدر است یا اینکه چه مدرکی داریم. ممکن است اسباب کشی مان را بدست افرادی کم تجربه سپرده باشیم.  شاید بخاطر شکستن و یا گم شدن اشیاء و یا جر و بحث با مجری کار، خاطره ای تلخ در ذهن داشته باشیم. بسیار مهم است گروهی که اسباب کشی را بعهده دارد، با تجربه و مهارت دیده به همراه مدیریت خوب و به جا باشد. اینجاست که اسباب کشی به یک خاطره خوش تبدیل می شود؛ شما را از استرس اسباب کشی، رها می سازد. آرال بار اردبیل به عنوان ارزان ترین باربری اردبیل با چندین سال سابقه در امر اسباب کشی، به همراه کادر حرفه ای و مجرب و همچنین دارای وسایل حمل و نقل متعدد این خاطره خوش را برای شما تضمین می نماید.

گذشته از این مباحث، داشتن یک چک لیست میتواند در وقت ما صرفه جویی کند و ما را از سردرگمی نجات دهد. به بخشی از این چک لیست ها اشاره می کنیم:

وانت اسباب کشی اردبیل

کارهای قبل از اسباب کشی را لیست نمایید.

مثل بازبینی منزل جدید و تعمیرات

برای وسایل خاص خود از جعبه و کارتن و ملزومات مناسب و جدا استفاده کنید.

در بسیاری از مواقع وسایل خاصی همچون مدارک و … در اسباب کشی بعلت سهل انگاری صاحب خانه گم میشود. احتمال افتادن یک برگه کاغذ از لابلای کارتها بسیار بالاست. لذا حتما مدارک و وسایل خاص خود را بصورت جداگانه بسته بندی کنید. برای ایجاد اطمینان بیشتر با نوشته ای درشت و تیره روی کاغذی روشن بنویسید و روی جعبه بچسبانید. اگر قرار است شکستنی در بین این وسایل شخصی باشد روی جعبه بصورت نوشته ای درشت بنویسید “شکستنی” این کار باعث می شود تا کارگران هنگام حمل آن کارتن حساسیت بیشتری بخرج دهند.

برای وسایل سنگین همچون کتابهای قطور، از کارتن های کوچک استفاده کنید. این کار باعث میشود تا وزن کارتها کمتر شود و فشار کمتری بر روی بدن شما وارد شود. حتی اگر حمل این کارتها را به کارگران می سپارید، این کار باعث بالا رفتن امنیت و سلامت محتویات جعبه خواهد شد.

بعضی از وسایل آشپزخانه را حتما باید لای روزنامه یا نایلون های حباب دار بپیچید ( مثل بشقاب و لیوان) لذا خرید روزنامه باطله قبل زا اسباب کشی برای بسته بندی بهتر این گونه اسباب بسیار مهم و ضروری است. توصیه میشود به هنگام بسته بندی لوازم منزل مقاله تکنیک های بسته بندی لوازم منزل را که توسط ارال بار اردبیل تهیه شده است را نیز مطالعه فرمایید.

 جدا سازی وسیله ها

جدا کردن وسیله هاییکه در طی چند روز از آنها استفاده نخواهید کرد از وسایل هایی که استفاده روزانه از آنها دارید نیز در امر اسباب کشی موجب صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. اگر کارتن برای جداسازی این گونه وسایل ندارید. میتوانید وسایل ها را طبق استفاده جدا کرده و در کنار هم بچینید. سپس بترتیب ابتدا وسایلی را که استفاده نمیکنید در ته کارتن بگذارید و سپس وسایلی که کمتر استفاده می کنید در وسط کارتن قرار دهید و سپس وسایلی که استفاده روزانه دارید را در انتها قرار دهید تا هنگام باز کردن جعبه و استفاده از آن براحتی به وسایل پرمصرف دسترسی داشته باشید.

کامیونت مسقف اسباب کشی اردبیل

 

نوشتن موارد شخصی

موراد شخصی برای هر کسی متفاوت است ولی ما در اینجا به بعضی از آنها اشاره می کنیم: 1-تلفن همراه بهمراه شارژر و هندزفری 2-کیف پول و یا کوله پشتی 3-لپ تاپ بهمره شارژر و موس 4-جواهرآلات و زیورآلات 5-ساعت مچی 6-نوشیدنی و تنقلات مورد علاقه 7-اسناد مهم مثل شناسنامه، کارت ملی، دسته چک و …

برای جداسازی و دسته بندی اسباب می توانید وسایل های هر اتاق را در کارتنی جدا بگذارید و روی آن با نوشته ای مشخص کنید که کدام کارتن مال کدام اتاق است. این کار باعث می شود تا هنگام جابجایی بار، هر کارتن در اتاق مورد نظر باشد و از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری می نماید.

تصمیم بگیرید که قرار است همه ی وسایلهایتان را با خود به منزل جدید ببرید یا نه! اینکه بعضی از وسایلها همیشه جای خانه را تنگ میکنند شکی نیست. اما چرا در اسباب کشی به منزل جدید این وسایل را از وسایل مهم جدا نکینم؟ اسبابی که مورد استفاده نیست و احتمال استفاده از آن را هم نمی دهید بهتر است به دوست و آشنا یا به افراد نیازمند ببخشید هم به شخص مقابل کمک کرده اید و هم بار خود را سبک کرده اید. همچنین جای کافی برای اسباب مهم تر در منزل جدید ایجاد می شود.

8- رسیدگی به امور اداری و اعلان آدرس بهمراه مراجعه یه ادرارت آب و برق و گاز و تلفن برای انتقال اشتراک به نام شما نیز یکی از امور مهم است که باید انجام شود.

 

 

کارهای بسته بندی و تمیز کردن منزل خود را به آرال بار بسپارید.

 

09148196630                                  04533627660

09147447145                                  04533611483

09920263372                                    04533627324

برادران بشیری

 

 
شماره تماس


09148196630 -- 04533627660

09147447145 -- 04533611483

09920263372 -- 04533627324

نشانی


اردبیل ؛ خیابان جامی
خدمات اسباب کشی، باربری، حمل اثاثیه، گاو صندوق، یخچال ساید، پیانو، بسته بندی منزل در اردبیل با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت . شبانه روزی، همین الان زنگ بزن

مطالب پیشنهادی